• Çalışma Saatleri Hafta İçi 9.00 - 18.00
  • Info@bisarcosmetic.com

35+ Yıllık üretim tecrübesi ile
profesyonel hizmet veriyoruz.

+90 212 798 27 70

Bişar Kozmetik, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için üretim öngören kurumumuzda müşteri odaklı Kalite Yönetim Sistemini hayata geçirmeyi ve tüm birimlerin ortak çalışması doğrultusunda kalite, hizmet, verimlilik ve pazar payı açısından uluslararası rekabet düzeyinde kumaş terbiye hizmetleri sunan bir kuruluş haline getirmeyi hedeflemektedir.

Bu kapsamda şirketimizde benimsenen temel kalite kriterlerimiz aşağıdaki gibidir;

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek, müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet vermek.
Çalışanlarımız için sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı yaratmak, çalışanların teknik, yönetimsel ve davranışsal becerilerini geliştirmek.
Sürekli eğitim yoluyla insanlara yatırım yaparak daha iyi yenebilmek, Kalite Sistemini sürekli iyileştirmek için gerekli personel ve kaynakları sağlamak.
Kalite Sisteminin sürekli uyumunu gözden geçirmek, Kalite Sisteminin sürekliliğini sağlamak için hedefler belirlemek ve hedefleri takip etmek
Ulusal ve uluslararası alanda tanınan yöntemlere göre üretim yapmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek.
Müşterinin gizli bilgilerini ve mülkiyet haklarını korumak, tarafsız olmak ve iş ahlakına uygun davranmak, çevre ve güvenlik teki performansımızı geliştirmek.

Kalite den ödün vermez

Her zaman müşteri ve tüketici odaklı