• Çalışma Saatleri Hafta İçi 9.00 - 18.00
  • Info@bisarcosmetic.com

35+ Yıllık üretim tecrübesi ile
profesyonel hizmet veriyoruz.

+90 212 798 27 70

Kozmetik sektöründe 1984 yılından bu yana hizmet veren firmamız her geçen gün artan üretim kapasitesi ve geniş ürün yelpazesiyle bu sektörde emin adımlarla ilerlemektedir. Bugün 15.000 m2’yi bulan tesislerinde her zevke ve her ihtiyaca uygun üretim yapan firmamız, sadece yurtiçi pazarına yönelik hizmet vermekle kalmayıp Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine yaptığı yıllık 5 milyon dolarlık ihracatla da Türk ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır.

Üretimde çevre ve insan sağlığını her şeyin üstünde tutan Bişar Kozmetik, bu ilkesini müşteri memnuniyeti ile birleştirerek Türk ekonomisi içerisinde kendine saygın bir yer edinmeyi başarmıştır.

Kalite

İçeriğinde kullandığı esansları ile Bişar kozmetik, kalıcılığı ve kaliteyi bir arada buluşturuyor.

Ürün Çeşitliliği

Bişar Kozmetik; parfüm, vücut spreyi, kolonya, ortam ve araç kokuları gibi farklı ürünleri başarıyla üretmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Bişar Kozmetik başarısındaki temel faktör; devamlı yüksek kalite ve standartları kullanarak müşteri memnuniyetini hedefleyen, sizlere orjinal, özgün ve değerli ürünler sunma isteğidir.

Uygun Fiyata Kaliteli Ürün

Her zaman, uygun fiyata kaliteli malı sunarak, sizlere uzun yıllar hizmet etmeyi hedefleyen Sansiro Parfüm, kozmetik alanındaki birikim ve tecrübelerini genç ve dinamik yöneticileri ile geliştirmeye ve güçlendirmeye devam etmektedir. Kendi bünyesindeki AR-GE bölümü ve teknolojik donanımı ile herkese hitap etmektedir.